Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Ohio

Īpašums pārdošanai Ohaio

Ohio robežojas ar ziemeļiem ar Kanādu, uz dienvidiem ar Kentuki, uz austrumiem ar Pensilvānijas un Rietumvirdžīniju, un uz rietumiem ar Indiana.

Pārsteidzoši, Ohio ir valsts, kas ir visvairāk apdzīvota ASV un 10. visblīvāk apdzīvotā valsts valstī. Tajā ir dzīvīgas pilsētas, plaukstoši rajoni un daudz cilvēku. Tiem, kas domāja, ka Ohaio bija tikai lauku saimniecība, kas paplašinās starpvalstu, ir dažas lietas, kas jāzina.

Nekustamajā īpašumā stāvoklis ir viss, un Ohaio ir daudz komerciālu ieņēmumu, un ir interesantas īpašības pārdošanai Ohaijā. Tai ir augstākā ceļu sistēma, kas ir desmitā lielākā valsts autoceļu sistēma.

2017. gada decembrī Ohaio bezdarba līmenis bija 4,7%, kas ir nedaudz virs valsts vidējā rādītāja - 4,2%, un Klīvlendas pilsēta reģistrēja daudz augstāku likmi - aptuveni 6%.

Vidējā pārdošanas cena ir pieaugusi par 6,4% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, bet to īpašumu skaits, kas tiek pārdoti Ohio, atkal ir samazinājies.

Columbus, Ohaio galvaspilsēta, dzīvo Ohio State University. Tai ir spēcīga ekonomika un pieaugošs iedzīvotāju skaits. Pēdējo gadu laikā Kolumbas mājokļu vidējās cenas krasi samazinājās.

Cincinnati ir vēl viens populārs galamērķis Ohaio. Tā pieaug iedzīvotāju skaits 298 800, kļūstot par 3. lielāko pilsētu Ohaijā un 65. lielāko Amerikas Savienotajās Valstīs. Tā ir arī visstraujāk augošā ekonomiskā jauda Amerikas Savienotajās Valstīs.

Cincinati mājas vērtības pagājušajā gadā ir palielinājušās par 6,3%, un paredzams, ka līdz 2018. gadam tās pieaugs par 3,2%. Kaut arī lielākā daļa Ohio reģistrē mazāk krājumu un karstu pārdošanas tirgu, Cincinati iedzīvotāji gūst labumu no līdzsvarotāka tirgus, kas piedāvā tikai nelielu cenu pārdevējiem.

Ir daudz iemeslu investēt Cleveland nekustamā īpašuma tirgū un izvēlēties Ohio, lai meklētu īpašumu pārdošanai.

Miljoniem kanādiešu katru gadu ierodas ASV. Daudzi vienkārši neņem vērā ASV. Klīvlenda būvē medicīnas iestādes, lai apmierinātu šos medicīniskos tūristus. Ārsti, medicīnas māsas un medicīnas speciālisti pērk lietas, kas atrodas tuvu darbam.

Vēl viena šīs stratēģijas variācija ir īpašuma iegāde, kas tiek pārdota Ohaijā, jo īpaši Cleveland nekustamajā īpašumā. Klīvlenda ir ieguldījusi veselības un biozinātņu biznesa paātrinātājos, piemēram, Bio-Enterprise un Pasaules Veselības inovāciju centrā. Viņi sagaida, ka tādas iestādes ir jaunas veselības aprūpes nozarē, pirmkārt, Klīvlendā un cerībā, ka Klīvlendā jūs atradīsiet narkotikas un tehnoloģijas. Investori var atrast darba piedāvājumus attīstībai un pārdošanai. Circle University College Circle ir viens no Cleveland karstākajiem rajoniem. Ja tuvējā apkārtnē varat atrast vienu vai vairāku ģimeņu lietu, pievienojiet tos. Tie ir viens no vēlamākajiem īpašumiem pārdošanai Ohaio, īpaši Klīvlendas nekustamā īpašuma tirgū. Klīvlendas nekustamā īpašuma tirgus rietumu pusē ir jāredz ievērojams pieaugums. Luksusa noma rietumu pusē, iespējams, ir šīs teritorijas atjaunošanās sākums. Klīvlenda atjauno savu garo apkārtni krastmalā. Piecdesmit gadu plāns jau ir pabeidzis braucienu pa Rietumu 3. un Austrumu 18. ielām. Pārbūve ietver infrastruktūras atjaunošanu pie jūras, piemēram, tiltus, kanālus un mākslīgo zemi. Atjaunoti ezeru ceļi ir vēlamie apgabali, kas piedāvā priekšrocības salīdzinājumā ar Cleveland nekustamo īpašumu tirgu.

  •  
    Pārcelšanās uz Ohaio. Expatriate un dzīvo Ohaio

      Starp skaistākajām un dzīvīgākajām valstīm ar zvaigznēm un svītrām, mēs neapšaubāmi identificējam patiesi unikālu šāda veida realitāti. Ar Columbus kā kapitālu un interesantu vēsturi no dažādiem skatpunktiem, zeme, uz kuru attiecas mūsu mini ceļvedis, ir Ohaio. Vienīgā ASV valsts, kurai nav tai ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 28168

PARDOŠANA Cits (Tirdzenicība), Ohio, Summit County, Akron, Rolling Acres

49,353,469.55EUR
PARDOŠANA
Cits (Tirdzenicība)

0.19 m²
Viens no lielākajiem tirdzniecības centriem, kas pieejami visā ASV. EB-5 Visa potenciāls, 140 mazumtirdzniecības veikali, 2,000 ft fasāde ekspozīcijas...
Cod. 10702

PARDOŠANA Villa, Ohio, Cincinnati, Lockland, 710 Maple Ct

39,384.07EUR
PARDOŠANA
Villa

1300 m²
$ 51K Equity. Super lēti Cincinnati
UNAVAILABLE
Cod. 3487

PARDOŠANA Villa, Ohio, Cleveland, Cleveland, Cleveland

5,428,881.65EUR
PARDOŠANA
Villa

378 m²
Par salehouse.
UNAVAILABLE
Cod. 3485

PARDOŠANA Villa, Ohio, Columbus, Miami-Ohio, Columbus

1,579,311.03EUR
PARDOŠANA
Villa

303 m²
Pārdod
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB